I KONGRES SZKOŁY CHARYZMATYCZNEJ

Serdecznie zapraszamy na I Kongres Szkoły Charyzmatycznej.

To wydarzenie ma na celu budowanie jedności Ciała Chrystusa, poprzez społeczność, która odważnie zmierza do poszukiwania odpowiedzi na trudne pytania.

Czasem ta odpowiedź może brzmieć: nie wiem…

Chcemy w trakcie Kongresu dążyć do inspirującego budowania mostów i wspólnego poszukiwania dróg do życiodajnej przestrzeni Królestwa Bożego. Wierzymy, że każde pokolenie chrześcijan powinno, polegając na doświadczeniach swoich poprzedników, na nowo rozniecać dar łaski, jaki stał się ich udziałem, gdy po raz pierwszy doświadczyli mocy Ducha Świętego.

Organizowany po raz pierwszy Kongres Szkoły Charyzmatycznej zapewni uczestnikom bogaty program merytoryczny, łącząc go z możliwością nawiązania kontaktów z osobami praktykującymi na co dzień taki rodzaj duchowości oraz z tymi, którzy zajmują się nią w obserwacji naukowej.

WPŁYWOWI MÓWCY

Ryszard Krzywy

Andrzej Migda

Piotr Nowak

Marek Kamiński

Michał Siczek

DLA KOGO?

I Kongres Szkoły Charyzmatycznej jest wydarzeniem organizowanym przez Instytut Rozwoju Kościoła WSTS przede wszystkim dla studentów i absolwentów naszych studiów pragnących praktycznie usługiwać darami Ducha Świętego opierając swoje działanie na solidnych biblijnych i teologicznych fundamentach. Zapraszamy również osoby zainteresowane szeroką problematyką związaną z charyzmatami i rozwojem ruchu zielonoświątkowego w perspektywie praktycznej, teologicznej i historycznej

Kongres Charyzmatyczny jest miejscem, w którym w przestrzeni akceptacji możemy wspólnie poszukiwać owocności płynącej z obecności Ducha mocy, miłości i trzeźwego myślenia.

Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczęcie, uwielbienie

I panel wykładowy:

DUCH MOCY

bp dr Marek Kamiński,

prezb. Ryszard Krzywy,

dr Piotr Nowak

Przerwa obiadowa

II panel wykładowy:

DUCH MIŁOŚCI

dr Piotr Nowak

Przerwa kawowa

III panel wykładowy:

DUCH ROZSĄDKU

dr Andrzej Migda

Przerwa kawowa

Nabożeństwo

prezb. Michał Siczek

ORGANIZATORZY

REJESTRACJA

Udział w kongresie jest bezpłatny.

Istnieje możliwość wykupienia obiadu oraz poczęstunku w czasie przerw kawowych w cenie 25 zł.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Zamknięcie rejestracji: 9 października 2020, 15:00

DOJAZD

Kongres odbędzie się w Auli Głównej Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie, przy ul. Wybornej 20 oraz online.

Dostęp do transmisji online otrzymają osoby zarejestrowane.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Zostaw wiadomość lub napisz bezpośrednio na adres:

dr Andrzej Migda

Dyrektor Instytutu Rozwoju Kościoła,

Kierownik Szkoły Charyzmatycznej

irk@wsts.edu.pl

© 2020 Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna w Warszawie, ul. Wyborna 20, 03-681 Warszawa.

Informacje o rekrutacji i studiach: rekrutacja@wsts.edu.pl,  tel. 579 832 406.

Informacje o opłatach: sekretariat@wsts.edu.pl, tel. 22 679 72 41.

Numer konta: 04 1240 1082 1111 0000 0427 9110

NIP: 524-17-15-683; REGON: 010035700